ارسال و گارانتی

ارسال و گارانتی

محصولات ارائه شده در وب‌سایت، مستقیما توسط خود شرکت الماس باختر ارس از تولید کنندگان در کشورهای مربوط به صورت قانونی و رسمی با تعرفه های گمرکی خریداری و عرضه می‌شود.

فروشگاه لوکس اسپورت به نسبت خدماتی که شرکت تولید کننده برای محصولات خود می دهد به ارائه گارانتی برای برخی موارد می پردازد. (محصولات داراری هر گونه گارانتی تامین قطعات در توضیحات محصول درج می گردد)

ارسال عموما به چند روش طبق انتخاب مشتری و نسبت به جنس و ابعاد یا از طریق پست سفارشی، پیشتاز، تیپاکس و یا باربری انجام می گیرد و هزینه ارسال طبق وزن کالا با استاندارد پست جمهوری اسلامی تنظیم می گردد.

کابران و مشتریان سایت لازم است در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد (از جمله شکستگی قنداق و یا هر گونه آسیب ظاهری دیگر و …) از تحویل گرفتن آن خودداری کنند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود. بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل کننده است و لوکس اسپورت تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده و تسهیل در امور خدمات رسانی به مشتریان، خسارت را جبران خواهد کرد.

هرگونه آسیب و یا ایراد فیزیکی و یا وجود مغایرت در مشخصات با ظاهر فیزیکی با اطلاعات سایت را در اولین فرصت و حداکثر تا ۴۸ ساعت پس از تحویل کالا یا از طریق تلگرام ویا تماس تلفنی اطلاع دهید.

عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید کاربران است و از آنجا که ممکن است در پاره ای از جزییات از جمله اندازه، وزن و یا رنگ با کالای ارسالی متفاوت باشد؛ خواهشمند است در هنگام خرید دقت لازم در انتخاب خود را داشته باشید.